Результати онлайн-олімпіади з математики 2016-2017 н.р.

Учасник Школа Місто Загальна сума Кількість турів
Учасник Школа Місто Загальна сума Кількість турів
Володимир Малич НВК № 16 Полтава 392 12
Коба Артем НВК № 16 Полтава 391 11
Васильченко Владислав №30 Суми 370 12
Билоконь Анна КУ ССШ I ст. №30 Суми 353 11
Точона Катерина НВК "Святошинська гімназія" Київ 313 11
Гуртовенко Андрій НВК № 16 м. Полтава 308 11
Мурза Ілля ЗОШ №10 Суми 294 9
Васильченко Аліна №30 Суми 291 11
Гавриленко Назарій № 46 Київ 240 12
Сeмeнихін Гліб 117 Одeса 204 9
Попадюк Анастасія 5 Івано-Франківськ 197 6
Номеровський Ростислав Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка Суми 196 6
Тристан Поліна гімназія № 6 Кременчук 194 6
Дубровський Єгор школи №30 Суми 194 6
Міхопарова Кіра Полтавська гімназія №31 Полтава 194 6
Ніколаенко Станіслав 296 Київ 191 7
Тристан Поліна гімназія № 6 Кременчук 188 6
Потемкин Артем 117 Одесса 184 6
Гриценко Микита 7 Чугуїв 179 6
Жемайель Крістіан Ліцей#144 ім.Г.Ващенка Київ 178 6
Скрипкин Михаил 117 Одесса 177 6
Владимиров Нікіта НВК № 6 Чугуїв 177 6
Яковенко Данііл 10 Суми 177 6
Дунаєва Вероніка КУ ССШ № 10 Суми 171 6
Будянський Дмитро Гімназія №5 Чугуїв 169 6
Толстолыдкин Андрей 10 Сумы 168 5
Дімова Марія 117 Одеса 167 6
Гольмов Іван 117 Одеса 165 6
Криницький Денис Ліцей № 144 ім. Г.Ващенка Київ 165 6
Рижков Владислав Чугуївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Чугуїв 162 6
Суходольський Андрій ЗОШ №11 Рівне 162 5
Васин Артем ЕйдоС Запоріжжя 158 6
Колодочка Юра ЗОШ 2 Полтава 156 6
Люлькова Амелія 10 Суми 156 6
Дубінка Єлизавета №45 Миколаїв 155 5
Сливченко Софія № 144 імені Г.Ващенко Київ 154 6
Горбачев Глеб 117 Одесса 151 6
Самойлов Владислав № 46 Київ 148 6
Піддубна Маргарита Сумська ЗОШ I-III ступенів №27 Суми 146 5
Абрамчук Назар 46 Київ 141 6
Рахманов Дамір 117 Одеса 140 5
Гаврюшенко Максим 7 Чугуїв 134 6
Бокиев Владислав № 1 Чугуев 132 6
Деркач Карина Котелевська гімназія №1 Котельва 131 5
Александрова Валерія ліцей №144 ім.Г.Ващенка Київ 127 5
Бойко Денис 46 Київ 122 4
Півень Олександра 5 Чугуїв 122 5
vakulenko diana 19 Кременчук 121 4
Чумак Лев гимназия N14 Харків 119 5
Петровська Аліна Чугуївська гімназія № 5 Чугуїв 119 6
Петленко Софія 34 Полтава 114 6
Іщенко Софія СНВК "Усмішка" Київ 113 5
Флоров Станислав 117 Одесса 113 4
Майоршина Надія 10 Кременчук 112 5
Харина Яна 1 Чугуев 111 5
Костюченко Никита 46 Киев 109 6
Третяк Данило гімназія № 5 Чугуїв 104 4
Часенко Даниил 117 Одеса 104 5
Іщенко Егор 10 Сумы 103 4
Марк Соловйов НВК "Святошинська гімназія" Київ 101 3
Сагун Джессіка №10 Суми 100 3
Балюра Надя 14 гимназия Харьков 99 6
Алфьорова Діана 10 Суми 99 5
Недошивкін Максим 10 Суми 99 4
Данилевич Зорян 46 Київ 94 4
Майдан Вадим ЗОШ №6 Горишні плавні 94 4
Мамонов Владислав 1 Чугуев 90 3
Бала Олександра Сумська СШ I-III ступенiв №10 м.Суми 90 3
Череватенко Таїсія 7 Чугуїв 86 5
Шевчук Мирон 117 Одесса 80 3
Литвин Єлисей НВК Святошинська Гімназія Київ 79 4
Пащенко Анн Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївсько районної ради Миколаївської області Миколаївський район, Ковалівка 77 3
Корепин Борис НВК "МРІЯ" Одесса 77 4
Добичіна Євангеліна № 117 Одеса 76 4
Бєсєда Вероніка гімназія№5 Чугуїв 73 3
Жуков Никита 6 Чугуев 69 3
Баско Маргарита Чугуївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Чугуїв 68 3
Маркова Настя Школа 1 Чугуев 67 4
Статівка Анастасія 27 Суми 66 4
Недошивкін Максим 10 Суми 66 2
Кириченко Олександр ЗОШ №21 Івано-Франківськ 66 2
Назаренко Данило 117 Одеса 62 5
Ткаченко Игорь 14 Харьков 60 2
Степанов Богдан 30 Кременчуг 59 2
Теницька Анна №10 Суми 58 2
Васильєв Володимир №8 Чугуїв 57 3
Ларби Идир № 117 Одесса 57 3
Кірієнко Карiна КУ ССШ 1-3 ступенів №10 Суми 56 3
Mezentsev Artem 1 Chuguev 55 2
Кацарська Поліна 117 Одеса 53 2
Запорожець Роман Святошинська Гімназія Київ 52 2
Циня Яна Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївсько районної ради Миколаївської області Миколаївський район, Ковалівка 51 2
Колій Олександр №1 Чугуїв 50 2
Судейченко Кирило Чугуївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Чугуїв 50 2
Тодосієнко Аліна 46 Київ 50 3
Смирнова Маргарита 10 Кременчуг 50 2
Сокур Зоряна № 46 Київ 46 2
Сербіновський Богдан №10 Суми 45 2
Блануца Ян 117 Одеса 44 2
Рацкевич Ксенія МРIЯ Одеса 42 2
Маркова Настя Школа 1 Чугуев 40 2
Бессараб Артём 8 Чугуев 40 2
Теницька Софія №10 Суми 37 1
Болдир Захар КЗ "Ліцей" Покров 37 2
Алiна Пархоменко 117 Одеса 36 3
Олешко Евгений №2 Горишни Плавни 36 2
Макуха Костянтин Святошинська гімназія Київ 35 2
Мельник Максим Трифонівська ЗОШ с.Трифонівка 35 3
Нарадько Юлианна 117 Одесса 35 2
Юхымчук Богдана Чугуевская Гимназия №5 Чугуев 34 2
Гулько Iлана НВК "Мрiя" Одеса 32 1
Ромащенко Іван КЗ "Полтавська ЗОШ № 2" Полтава 32 1
Ткаченко Анна №10 Суми 31 1
Булавин Всеволод 117 Одесса 31 3
Бевзюк Климент 117 Одеса 30 1
Підлісна Аліна Клугино-Башкирівська ЗОШ Чугуїв 30 1
Битюк Юлiя Клугино-Башкирiвська ЗОШ I-III ступенiв Чугуїв 30 1
Резніченко Федір 50 Херсон 30 1
Периндишли Арина СШ№117 Одесса 29 2
Лiн Олександра 27 Суми 29 1
Сітнікова Софія Ліцей №30 Кременчук 29 1
Головіна Анна 46 Київ 29 1
Поворозка Вероніка ліцей №144 ім. Г. Ващенка Київ 29 1
Новицкая Даша 5 Чугуев 29 1
Копернак Тима 2 Полтава 29 1
Васільєва Єлизавета 10 Кременчук 29 1
Дереза Софiя 144 Київ 28 1
Артеменко Євген 10 Суми 27 2
Руденко Анастасія 10 Кременчк 27 1
Кам*янський Ярослав Нововодолазька гімназія Нова Водолага 27 1
Рацкевич Михайло МРIЯ Одеса 27 1
Лиходед Мартин ЕйдоС Запоріжжя 27 1
Валюх Вікторія 10 Суми 26 1
Хаджинова Вікторія СШ №117 Одеса 26 1
Гапонов Микита ЗОШ №2 Полтава 26 1
Иордан Мария Одесская сш 117 Одесса 26 1
Хованська Анастасія 46 Київ 26 1
Перепелыця Богдан Трыфонивська зош 1 3ст с трыфонивка 26 3
Бойко Єлизавета № 117 Одеса 26 1
Каракича Каміла СНВК "Усмішка" Київ 26 1
Ковшар Артем 4 школа Полтава 25 1
Кірієнко Каріна КУ ССШ 1-3 ступенів №10 Суми 25 1
садовничий алексей 27 Сумы 24 1
Линицький Іван Чугуївська гімназія №5 Чугуїв 24 2
Риболовлєв Тимур Чугуївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Чугуїв 23 2
Акулова Дар'я 10 Суми 22 2
Веселов Максим ЗОШ № 4 Полтава 22 1
Карпова Дарья СШ № 117 Одесса 22 1
Вітер Віталіна 10 Кременчук 22 1
Коротенко Родіон 10 Суми 22 1
Логвин Софія 27 суми 22 1
Почома Кирил 10 Суми 22 1
Шабалін Данило НВК №16 Полтава 21 1
Христофорова Софія ЗОШ №6 Горішні Плавні 21 1
Лозовська Карина 2 Полтава 21 1
Єременко Максим ЗОШ №27 Суми 20 1
Боднар Ірина Лапаївська школа Село Лапаївки 20 1
Мараховська Вікторія №1 ім.І.Ю.Репіна Чугуїв 20 1
Костюченко Анна Клугино-Башкирівська ЗОШ Чугуїв 20 1
Мануйло Катерина 10 Кременчук 19 1
Осипов Марк Школа № 10 Кременчук 17 1
Архипенков Олександр 27 Суми 16 1
Ткаченко Богдан №30 Суми 15 1
Богомолова Даша Клугино-Башкирівська Чугуїв 14 1
савченко артем 4 Чугуев 13 1
Кліменко Софія №10 Суми 13 1
Бєлошапка Михайло 6 Горішні Плавні 12 2
Ярмолюк Валерія ліцей №144 Київ 10 1
Козирєв Міша 34 Полтава 7 1
Кузьменко Вікторія Кременчуцький ліцей інформаційних технологій №30 імені Н. М. Шевченко Кременчук 7 1
Стремоухов Ярослав гимназия 5 Чугуев 4 1